Hakkımızda

Alyans-Grup-Hakkimizda

HAKKIMIZDA

ALYANS GRUP olarak hizmet sektörünün her bir kademesinde 19 yıl boyunca edindiğimiz deneyim, bilgi birikimimizi, kurumsal stratejilerimizi ve hizmet platformlarımızı sürekli yenileyerek ve gözden geçirerek siz değerli müşterilerimize uygulamayı ve paylaşmayı kural olarak benimsemiş bir firmayız. ALYANS GRUP büyüyen ve gelişen bir yapı olan hizmet sektöründe teknolojiyi ve bu alandaki tüm gelişmeleri yakından takip eder, iş ortaklarımız ile paylaşır ve birlikte büyüme hedefi ile bütün finansal gücünü ve tecrübelerini müşteri menfaati doğrultusunda kullanmaktadır. Bina yönetimi konusunda tekdüzelikten uzak doğru çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Profesyonel işletme ve kurumlarda, tesis yönetim hizmetleri, temizlik ve özel güvenlik hizmetlerini, sektöründe öncü şirketlere devredilmesi ile tesislerin hizmetlerine değer katıldığını görmektedirler. Bu bağlamda büyük kurumlar ve gruplar sahip oldukları tesislerin yönetimini profesyonel hizmet ve yönetim şirketlerine devretmektedir. ALYANS GRUP ve diğer yüklenici şirketleri ile bu hizmetleri gerçekleştiren lider kurum olmanın gururunu yaşamaktayız.

Biz uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman büyüktür. Bizler bir kurumun temelinin “insan”, kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin, sarsılmaz ilkelere dayanan, manevi bağları kuvvetli, kendi kendini yöneten şirket anlayışımızın, bize her zaman sürdürebilir bir avantaj katacağının bilincindeyiz.