İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz.

İnşaat temizliği Hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

İnşaat sonrası hizmette öncelikle kaba temizlik yapılır.tozlar pislikler inşaat sonrası molozlar bu aşamada dışarı atılır. bu aşamadan sonra ince ve detay isteyen temizliğe geçilir. inşaat sonrası temizlik daha zor ve güç bir iştir. boyaların kazınması, yerlerin parlatılması V.s. gibi işlemler ilk olarak yapıldığı için çok daha dikkatli olmak gerekir. yanlış yapılan temizlik dekorasyonunuzu bozar ve kalıcı izler bırakabilir.Tam burada Alyans Grup olarak kusursuz bir temizliği siz değerli müşterilerimize garanti ediyoruz. temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Alyans Grup olarak, inşaat sonrası tüm temizlik işlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Daha detaylı bilgi için merkezimizi arayarak ücretsiz keşif talep edebilirsiniz...