SERT VE YUMUŞAK ZEMİN CİLA HİZMETLERİ

SERT VE YUMUŞAK ZEMİN CİLA HİZMETLERİ

Zemininizin türü,cinsi ne olursa olsun günümüz teknolojisinde her zemine cila işlemi yapılmaktadır.Alyans Grup olarak bu yenilikleri yakından takip ederek sizlere daha iyi, etkili, az maliyetli ve alternatifli hizmetler sunmaktayız.zemininizin canlı ve parlak gözükmesi bizim için hiç zor değil.

Öncelikle yeriniz keşfedilerek zemininizin cinsini ve büyüklüğünü not ederiz. Ardından gerekli olan 1.sınıf cila malzemeleriyle ve makine ekipmanlarıyla işe başlarız.İlk olarak yeriniz deterjanlı suyla ve daha sonra saf suyla yıkanıp temizlendikten sonra kurutulur. İkinci aşamada ise cila işlemi başlanır.

Cilalamada iki yöntem vardır. Ilk yöntem,mermer gibi kalsiyum karbonat içeren doğal taş zeminlere tatbik edilen kristalize cilalama yöntemidir. Bu işlemin ilk uygulaması zor olmasına rağmen dayanıklılığı ve parlaklığı fazla,bakimi da kolay olmaktadır.

İkinci yöntem karo, çini, pvc esaslı linolium,marmelium gibi zeminlerde kullanılan polimer bazlı cilaların uygulanmasıdır.Bu cilalar kendiliğinden parlayan özellikte olup,herkes tarafından yapılabilmektedir.

Dayanıklılığı kristalize cilaya göre daha azdır, fakat pvc esaslı zeminler için bilinen en etkin yöntemdir. Her iki türlü cilalama yöntemide kayganlığı olmayan ayna gibi zeminler meydana getirir.

Alyans Grup olarak, cila temizliğinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Daha detaylı bilgi için merkezimizi arayarak ücretsiz keşif talep edebilirsiniz...